جنگ تحمیلی از خاطره‌ها پاک نمی‌شود/ مردم همیشه در میدان هستند

جنگ تحمیلی از خاطره‌ها پاک نمی‌شود/ مردم همیشه در میدان هستند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر عبدوس ظهر امروز در جمع شماری از مردم و مسؤولان مرکز استان سمنان با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی، خواستار توجه هر چه مسؤولان امر به توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در جامعه شد.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به اهمیت توجه هر چه بیشتر به تاریخ انقلاب اسلامی اظهار داشت: دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های فرزندان ایران اسلامی در زمان دفاع مقدس هرگز رنگ فراموشی به خود نمی‌گیرد.

وی تصریح کرد: خون‌هایی که با میل باطنی و رغبت عمیق سربازان اسلام در دوران جنگ تحمیلی روی زمین ریخت، هیچ‌وقت از یادها فراموش نمی‌شود و کسی نمی‌تواند رنگ فراموشی بر این تلاش‌ها بپاشد.

13940828000524_photoa

امام جمعه موقت سمنان گفت: امروز اگر امنیت، شکوه، اقتدار، آرامش و عزتی در ایران اسلامی وجود دارد و بر خلاف کشورهای اسلامی منطقه و حتی کشورهای اروپایی، مشکل امنیتی نداریم، به خاطر تلاش‌های آن سال‌های رزمندگان اسلام است و توفیقات امروز را مدیون دوران دفاع مقدس هستیم.

عبدوس تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در جهان یک قدرت بلامنازع است؛ به برکت دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ما را در دنیا به‌عنوان کشوری مقاوم و سرافراز می‌شناسند و ایران در جهان کنونی محور بسیار از تحولات محسوب می‌شود.

وی گفت: نظام اسلامی با قدرت پیش می‌رود و کسی نمی‌تواند جلوی این توسعه و رشد را بگیرد؛ هر اقدامی علیه کشورمان محکوم به شکست است.

امام جمعه موقت سمنان افزود: فرزندان ایران اسلامی در زمان جنگ تحمیلی رشادت‌های فراوانی از خود نشان دادند که هر فصل از این تاریخ برای ملتی کافی است تا به آن افتخار کند.

عبدوس بیان کرد: دلاورمردان کشورمان در دوران دفاع مقدس با ازخودگذشتگی‌های منحصر به فرد خود نگذاشتند دشمن حتی یک وجب از خاک کشورمان را به تصاحب خود درآورد و این اقدام ارزشمندی بود که ثبت شد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!