راه اندازی داعش دسیسه استکبار جهانی برای ضربه زدن به ایرانیان است

راه اندازی داعش دسیسه استکبار جهانی برای ضربه زدن به ایرانیان است

حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی در خطبه های این هفته نماز جمعه قائمشهر افزود : داعش جنگی است که آمریکا به راه انداخته است و با نیروهای داعشی خود درصدد هستند تا زیرساخت های سوریه و عراق را نابود کند .
وی ادامه داد : تمامی این توطئه ها مولد استکبار جهانی است که می خواهند از فرصت های باقی مانده برای جابه جایی داعش استفاده کنند اما استکبار باید بدانند هر چقدر وحشی گری های خود را نسبت به کشورهای اسلامی بالاتر ببرند به زوال و نیستی نزدیک خواهند شد.
امام جمعه قائمشهربه دشمنی های استکبار نسبت به جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت : استکبار جهانی هیچگاه تحریم خود را از ایران بر نخواهد داشت و اگر ما در هسته ای عقب نشینی کنیم مساله کودتا راه اندازی می کنند و سر آخر هم با حذف معیارهای دینی درصدد هستند تا ملت ایران را نسبت به اعتقادات خود تهی کنند بنا بر این باید نسبت به توطئه های دشمن هوشیارانه تر عمل کرد.

82274935-71106704

معلمی با اشاره به اینکه مسئولین باید نخبگان را به ماندن در کشور به جای رفتن به کشورهای بیگانه سوق دهند ، گفت : با توجه به اینکه هدف اصلی دشمن فاصله میان ما و نخبگانمان است بنابراین مسئولین باید نسبت به این مساله اهتمام بورزند و با شناسایی نخبگان از رفتن انها به کشورهای بیگانه جلوگیری کنند .
وی همچنین به روز آمار و برنامه ریزی اشاره کرد و گفت : خانواده ها و نمازگزاران باید از فرصت باقی مانده استفاده و در سرشماری نفوس مسکن به صورت صادقانه شرکت کنند و با ماموران سرشماری همکاری کنند.
او اضافه کرد: باتوجه به اینکه اعتبارات عمرانی هر شهری بنا به آمار رصد خواهد شد بنابراین شهروندان باید با ثبت نام صادقانه از مزایای شهروندی خود در خصوص زیرساخت ها بهره مند شوند.
امام جمعه قائمشهر همچنین به سالروز تاسیس سازمان ملل اشاره کرد و گفت: اخیرا حملات هوایی آل سعود به مراسم ترحیم در یمن غریب به ۹۰۰ کشته و زخمی برجای گذاشته است .
معلمی افزود : این سازمان ملل در برابر جنایت ها و حمله جنگنده آل سعود خاموش مانده است حال اگر در کشور ایران یک جاسوس دستگیر شود می گویند شما سلب آزادی کرده اید.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!