کنفرانس بین المللی انتفاضه فلسطین چهره نفاق حامیان صهیونیست ها را برملا کرد

کنفرانس بین المللی انتفاضه  چهره نفاق حامیان صهیونیست ها را برملا کرد

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: این کنفرانس چهره کشورهای حامی صهیونیست ها و گروه های تروریستی؛ از جمله عربستان، قطر و ترکیه را برای دیگر کشورها برملا کرد.

وی اظهار کرد: با برگزاری این اجلاس این کشورها در مقابل افکار عمومی ملت های مسلمان خلع سلاح شدند و کشورهای مسلمان به این موضوع پی بردند که محور مقاومت به رهبری ایران حامی فلسطین است.

رضایی ادامه داد: جبهه استکبار به رهبری آمریکا قصد این را داشت که فلسطین، در اذهان به فراموشی سپرده شود و اسرائیل گسترش پیدا کند اما این کنفرانس توطئه های آنها را برملا کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی حضور مقام معظم رهبری و سخنرانی ایشان را تاثیرگذار خواند و بیان کرد: حضور رهبر معظم انقلاب در افتتاحیه این کنفرانس و سخنرانی ایشان و بیان راهبردهای کاربردی و تاثیرگذار برای ملت های مسلمان در رابطه با مسئله فلسطین، تاثیر بسیار خوبی را در این اجلاس داشت.

رضایی افزود: کنفرانس انتفاضه فلسطین با حضور مسئولان مجالس، شخصیت های برجسته علمی، فرهیختگان و افراد با نفوذی که دیدگاه های آنان در بین ملت ها اثر گذار بود از ۸۴ کشور و با شرکت ۸۰۰ نفر برگزار شد.

وی گفت: برگزاری این کنفرانس با هوشمندی جمهوری اسلامی ایران و در زمانی مناسب و با شکوه تر از سال های گذشته اثرات عمیقی بر جهان اسلام گذاشت و همانطور گه گفته شد چهره نفاق دشمنان را برای دیگر ملت ها برملا کرد.

رضایی افزود: باید از هر ظرفیتی در جهان اسلام استفاده شود و ملت های مسلمان با یکدیگر متحد شوند تا از فلسطین و گروه های حامی انتفاضه فلسطین حمایت شود؛ با این وجود اسرائیل رو به نابودی خواهد رفت.

ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین سوم و چهارم بهمن با شعار همه باهم در حمایت از فلسطین در تهران برگزار شد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!